Majtki dla Pań w ciąży

W dzisiejszych czasach producenci bielizny mają na względzie także kobiety ciężarne oraz karmiące swoje dzieci piersią. Z myślą o nich właśnie projektują i szyją odpowiednie kolekcje bielizny. W tego typu ofercie znajdują się między innymi figi dla pań w ciąży. Ciąża jest stanem, kiedy wygoda liczy się bardzo. Zakładane pod wierzchnią odzież figi nie mają prawa uwierać i uciskać. Muszą być także uszyte z odpowiednich materiałów – w tym wypadku w grę wchodzą tylko i wyłącznie te naturalne, jak chociażby bawełna, z której to właśnie takie majtki się produkuje.
majtki

Pozwala ona skórze na swobodne oddychanie, nie uczula i tym podobne. Specjalny, bezszwowy krój fig przeznaczonych dla pań z brzuszkiem zapewnia komfort noszenia. Podtrzymują one także brzuch, jednocześnie go nie uciskając. Dodatkowo tego rodzaju figi wyposażone są w specjalne, higieniczne wkładki. Firmy zajmujące się szyciem takich majtek starają się o to, aby były one pozytywnie opiniowane przez specjalistów ginekologów-położników.

Bardzo wiele kobiet lubi nosić stringi i chętnie po tego rodzaju bieliznę sięga. Dotyczy to także pań w ciąży. Różnica jest jednakże taka, że stringi dla kobiet ciężarnych muszą być uszyte w nieco inny sposób aniżeli te tradycyjne. Chodzi przede wszystkim o to, aby ich przód posiadał taką konstrukcję, która nie będzie opinać w żaden sposób powiększającego się brzuszka – stan powinien być zatem mocno podniesiony, tak, aby mógł swobodnie obejmować cały brzuch.

Innym rozwiązaniem mogą być i niskie stringi, jednakże w tym przypadku ważne jest to, aby były one bezszwowe. Nie mniej istotne są materiały, z jakich tego rodzaju majtki zostały uszyte – najlepiej sprawdzi się w tym przypadku bawełna, nie mniej jednak może t być także mikrofibra, która nie jest szkodliwa dla skóry, a przy okazji nosi się ją niesamowicie wygodnie. Wielu producentów bielizny posiada obecnie w swojej ofercie specjalne springi ciążowe. Ciąża nie jest bowiem stanem, kiedy to nie wypada czuć się kobieco i bardzo elegancko.