Model obroży antyszczekowej o nazwie Spray Collar Citronella sygnowany jest znaną marką Innotek. Jak już na podstawie samej nazwy można się domyślić, jest to obroża zapachowa. Wyposażona jest w wymienny pojemnik ze sprayem o pojemności sześćdziesięciu mililitrów – do zestawu dołączony jest jeden pojemnik na wymianę, można wybrać opcję z zapachem albo neutralnym, albo cytrynowym.

Sama obroża natomiast posiada długość regulowaną. Jest to produkt posiadający między innymi certyfikat ECMA – jeżeli chodzi o elektronikę dla zwierząt, jest to najwyższa gwarancja jakości oraz bezpieczeństwa. Ponadto obroża posiada także certyfikat CE, co oznacza, że została wyprodukowana zgodnie z europejskimi normami (stosowne dyrektywy w tej sprawie obowiązują we wszystkich krajach Unii Europejskiej).

Model Spray Collar Citronella z powodzeniem stosować można na wszystkich psach niezależnie od ich rozmiarów. Klient otrzyma w zestawie także instrukcję po polsku. Obroża kosztuje około trzystu pięćdziesięciu złotych.