W ofercie renomowanej marki Dogtra znajdują się między innymi treningowe obroże elektryczne. Są one przeznaczone do tresury zarówno o charakterze amatorskim, jak i profesjonalnym. Jednym z modeli zdecydowanie profesjonalnych jest model o nazwie 3502 NCP Super-X. Jest to zestaw, dzięki któremu można trenować jednocześnie dwa psy.

W związku z tym jego cena jest odpowiednio wysoka – oscyluje ona w granicach czterech tysięcy dwustu złotych. Znajdujące się w zestawie obroże są wodoodporne. Pracować z nimi można w zasięgu wynoszącym maksymalnie tysiąc sześćset metrów. Każdą z nich można dostosować indywidualnie do temperamentu czworonoga – każda z tych obroży daje bowiem możliwość regulowania intensywności impulsu, a tych poziom do wyboru jest aż sto dwadzieścia siedem.

Oprócz tego obroże wyposażone są w system ostrzegania wibracyjnego. Znajdujące się w zestawie elektrody są wykonane z bardzo odpornego materiału, a mianowicie ze stali chirurgicznej. Każda obroża waży sto dziewiętnaście gramów.