Innotek to marka amerykańska. Elektryczne obroże Innotek przeznaczone na rynek europejski powinny zawsze posiadać literę “E” w nazwie modelu. Sprawdź na swoim opakowaniu – jeśli posiadasz inną odmianę obroży możesz mieć problem z serwisem !

elektryczna-obroża-antyszczekowa-bc-50Jeśli masz problem: pies szczeka, ujada lub wyje dobrym rozwiązaniem będzie model elektrycznej obroży antyszczekowej Innotek serii BC-50.

Jest to automatycznie działająca elektryczna obroża antyszczekowa, która sama dopasowuje tryb impulsu (siłą i długość) do temperamentu psa który używa urządzenia.

Kolejną zaletą tej elektrycznej obroży antyszczek jest zastosowanie w obudowie obroży nowoczesnego czujnika wibracji krtani uruchamiającego elektryczną obrożę tylko jeśli szczeka pies który nosi tę obrożę. Dzięki temu systemowi pies nie zostanie przypadkowo skarcony przez elektryczną obrożę, w momencie kiedy szczekają inne psy.

Prezentowana elektryczna obroża antyszczekowa Innotek BC-50E posiada aż siedem automatycznie dobieranych poziomów impulsów, które indywidualnie dopasowują się do każdego psa w zależności od jego temperamentu. Elektryczna obroża na szczekanie i wycie psa po rozpoznaniu pierwszego szczeknięcia karci psa impulsem na najniższym poziomie. Jeśli w ciągu pół minuty pies zaszczeka ponownie, obroża elektryczna zwiększy impuls o jeden poziom.

W momencie kiedy impuls okaże się odpowiedni obroża zapamiętuje go i karci szczekanie impulsem o tej sile, która jest przez psa odczuwana. Co ważne elektryczna obroża Innotek BC-50E posiada również elektrody dla psów o długiej i gęstej sierści. W nieco wyższym modelu Innotek BC-200E oferuje również zasilania nie baterią jak w modelu Innotek BC-50E tylko za pomocą wbudowanego akumulatorka i jest możliwe jego ładowanie z zasilacza.