Elektryczna obroża do tresury jest wciąż nowym produktem na polskim rynku, ale zdobywającym sobie coraz większą rzeszę miłośników tresury psów – zarówno tej profesjonalnej jak i amatorskiej. Do niedawna jeszcze z obroży elektronicznych korzystali tylko profesjonalni treserzy, a teraz dzięki coraz większej ilości sklepów z elektroniką dla zwierząt mamy szansę poznać ich tajniki.

Dokonując zakupu odpowiedniego systemu musimy kierować się wieloma wskazówkami, które już wcześniej zostały opisane na stronach poniższego serwisu. Wybierając odpowiedni sklep,w którym dokonamy zakupu również musimy kierować się pewnymi wytycznymi. Z tego też względu warto zasięgnąć rady osób, które już miały okazję do zakupu podobnego systemu.

Na poniższej stronie przedstawimy kilka sklepów godnych zaufania, które w swojej ofercie posiadają jedynie markowe systemy takich marek jak Dogtra, PetSafe, Innotek czy SportDOG.

EasyPet.pl – sklep internetowy, który na rynku istnieje już kilka lat. Przez ten czas zakupy w nim zrobiło blisko 2000 klientów (na samym Allegro sklep EasyPet pochwalić się może liczbą ponad 1000 pozytywnych komentarzy). Zakupimy tutaj systemy treningowe dla psów i kotów praktycznie wszystkich najważniejszych producentów legitymujących się specjalnym certyfikatem ECMA, gwarantującym bezpieczeństwo naszych pupilów. Szybka wysyłka i fachowa pomoc to wielkie zalety tego sklepu.

No Responses to “ Elektryczna obroża – gdzie zakupić ? ”

Leave a Comment