PAC to irlandzka marka z kilkunastoletnią tradycją w projektowaniu elektrycznych obroży dla psów.

Elektryczna obroża PAC BXT to doskonałe rozwiązanie dla amatora tresury psów. System BXT umożliwia tresurę jednego lub dwóch psów za pomocą jednego pilota. Elektryczna obroża umożliwia współpracę z pilotem na odległość około 600 metrów w podstawowej wersji tej obroży elektrycznej dla psa.

elektryczna-obroża-pac_bxt_2Dzięki możliwości wymiany anteny można osiągnąć zwiększenie zasięgu nawet do 1.000 metrów w otwartym terenie. Pilot BXT umożliwia wydawanie komend dźwiękowych, oferuje również grupę 4 impulsów ostrzegawczych i 4 impulsów korekcyjnych w elektrycznej obroży.

Pilot jest zasilany jest wymiennymi bateriami, które przy normalnym użytkowaniu starczają na około 6 do 12 miesięcy użytkowania. Wysokiej klasy elektryczna obroża dla psa zasilana jest natomiast akumulatorkiem NiMH. Obroża elektryczna w systemie PAC BXT jest wodoszczelna do 10 metrów.

Zasilacz wchodzący w skład zestawu umożliwia ładowanie obroży elektrycznej bez konieczności wymiany baterii. W trybie standby pełne naładowanie elektrycznej obroży wystarcza nawet na 40 godzin pracy.

Co ciekawe elektryczna obroża PAC BXT oferuje w zestawie atrapę obroży elektrycznej dla psa. jest ona niezwykle skuteczna w celu podtrzymania efektów tresury.

Prezentowana elektryczna obroża PAC BXT to elektroniczna obroża treningowa przeznaczona do zastosowań amatorskich i półprofesjonalnych. Po zakupie dodatkowej obroży treningowej umożliwia również zastosowanie zestawu dla dwóch psów.