Marki takiej jak Innotek nikomu interesującemu się rynkiem elektroniki dla zwierząt specjalnie przedstawiać nie trzeba – jest to bowiem jedna z lepszych i uznanych marek na rynku. Jej oferta jest bardzo szeroka, a zawiera między innymi treningowe obroże elektryczne przeznaczone zarówno do profesjonalnego, jak i amatorskiego szkolenia. Dodatkowo Innotek oferuje sprawdzone obroże elektryczne i ogrodzenia niewidoczne dla psów – małych i tych większych.

FS-15E

Model o nazwie FS-15E przeznaczony jest zdecydowanie do zastosowań amatorskich. W terenie można z wykorzystaniem tego modelu pracować z psem w zasięgu wynoszącym jedynie sto dwadzieścia pięć metrów – a zatem w niezbyt dużym. Obroża polecana raczej dla psów średnich. Pilot posiada niesamowicie małe rozmiary. Jego wielkość przypomina pudełko zapałek. Wysyłanie impulsu wykonuje się za pomocą tylko jednego przycisku, natomiast poziom impulsu wybieramy pod klapką baterii. Z boku pilota znajdziemy specjalny przełącznik Boost, który odpowiada za wysłanie impulsu o zwiększonej sile w nagłych przypadkach,

Długość paska obroży jest oczywiście regulowana w zakresie mieszczącym się pomiędzy dwudziestoma trzema centymetrami a pięćdziesięcioma pięcioma. Pasek z powodzeniem można wymienić na własny, dłuższy jeżeli ten z zestawu okaże się za krótki. Poziomów impulsów emitowanych przez obrożę jest siedem. Model ten kosztuje około pięciuset złotych.