Obroże GEODOG, dzięki którym można efektywnie i w prosty sposób kontrolować poczynania swojego psa są na rynku artykułów dla psów absolutną nowością. Wyrobiły sobie już odpowiednią renomę na rynkach europejskich, teraz natomiast trafiły na nasz. Jak się okazuje, nie potrzebowały wcale dużo czasu na to, aby zaskarbić sobie sympatie klientów. Prawda jest bowiem taka, że każdy właściciel, który kocha swojego psa chce zapewnić mi jak najlepsze bezpieczeństwo, przy czym cena nie gra tutaj żadnej roli. Tym właśnie należy wytłumaczyć ogromną popularność obroży GEODOG. Nawet, jeżeli pies ucieknie z posesji czy zawieruszy się w innych okolicznościach jak dla przykładu podczas wyjazdu, to namierzyć go można w trybie natychmiastowym. Dzięki temu w porę można zapobiec jakimś niefortunnym zdarzeniom.

Lokalizator GPS Geodog

Wspominane tutaj obroże współpracują zarówno z komputerami, jak i telefonami komórkowymi, nie mniej jednak w obu tych przypadkach potrzebne jest odpowiednie oprogramowanie. Dzięki takiej metodzie możemy w każdej chwili zlokalizować gdzie aktualnie znajduje się nasz czworonożny przyjaciel. Jest to o tyle nowoczesny system gdyż do obroży wkładamy kartę SIM – taką jak do telefonu. Na dany numer telefonu możemy wysłać sms-a z odpowiednią komendą. W odpowiedzi zwrotnej otrzymamy szerokość oraz długość geograficzną bądź link do mapy ( o ile nasz telefon jest do tego przystosowany ).

Na komputerze zaś możemy obserwować psa na mapie, na której wskazana jest ścieżka, po której pies się porusza. GEODOG to niezawodny system lokalizujący naszego pupila. Występuje on w dwóch rozmiarach S oraz M dzięki czemu możemy dopasować obrożę do naszego psa. Taki system zapewnia psu bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa, natomiast właściciel może być spokojny, bo w każdej chwili może szybko sprawdzić, gdzie akurat znajduje się jego czworonożny pupil. System ten może nie należy do najtańszych, ale w 100% spełnia swoją funkcję i wydatek ten jest naprawdę opłacalny a my jesteśmy zadowoleni, bo mamy kontrolę nad naszym psem.