Produkt francuskiej marki Num’axes. Canicom 200 to prosta elektryczna obroża dla psa zasilana baterią CR2.

elektryczna-obroza-canicom-200Seria obroży elektrycznych Canicom oferuje obroże od małego zasięgu (model 200) aż po obroże pół profesjonalne o zasięgu nawet 1500 metrów w otwartym terenie (model 1500). Zarówno pilot i jak i elektryczna obroża zasilane są bateriami. pewną uciążliwością tego modelu obroży elektrycznej jest sposób instalacji baterii w odbiorniku obroży, który wymaga odkręcenia wieczka obroży. Na uwagę, z pozytywów zasługuje natomiast duży, czytelny wyświetlacz pilota.

W zestawie Canicom 200 znajdziesz:  elektryczną obrożę z litową 3-woltową baterią CR2, pilota wyposażonego w litową 3-woltową baterię CR2430, neonową diodę do testowania oraz elektrody. W elektrycznej obroży Canicom 200 zastosowano popularny system załączania obroży: włącznik obroży odbiorczej działa za pomocą magnesu umieszczonego w pilocie.

Urządzenie posiada specjalne anteny wewnętrzne tak w obroży jak i w pilocie. Dzięki temu nie ma widocznej anteny ani na obroży odbiorczej, ani na urządzeniu zdalnego sterowania. Jest to ważne gdyż wystająca antena to tylko krok do problemów z zestawem – często ulegają one uszkodzeniu.

Elektryczna obroża Canicom 200 umożliwia tresurę psa na odległość do 200 metrów i jest ciekawym rozwiązaniem dla osób, które cenią prostotę użytkowania i przystępną cenę produktu.